Web Experience Toolkit (5.4.2) - en to ps translation catalogue (59 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: My account
ps: زما ګڼون

en: Featured
ps: ځانګړي

en: About
ps: په اړه

en: and
ps: او

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Alert
ps: خبراوى

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
