Web Experience Toolkit (5.4.3) - en to eo translation catalogue (76 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Medium
eo: Medio

en: Desc
eo: malkreske

en: node
eo: nodo

en: Blog
eo: Blogo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: My account
eo: Mia konto

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: and
eo: kaj

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Bundle
eo: Fasko

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
