Web Experience Toolkit (5.4.3) - en to ht translation catalogue (43 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: My account
ht: My account (AK)

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: All content
ht: Tout kontni yo

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
