Web Experience Toolkit (5.4.3) - en to os translation catalogue (29 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
