Web Experience Toolkit (5.4.3) - en to se translation catalogue (32 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Page not found
se: Siidu ii gávdno

en: My account
se: Mu konto

en: About
se: Birra

en: and
se: ja

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
