Web Experience Toolkit (5.4.5) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: Blog
ky: Блог

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
