Web Experience Toolkit (5.6.0) - en to ms translation catalogue (82 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Yes
ms: Ya

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Version
ms: Versi

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Preview
ms: Pratonton

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Add
ms: Tambah

en: Path
ms: Laluan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Upload
ms: Muat naik

en: Picture
ms: Gambar

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Continue
ms: Teruskan

en: All
ms: Semua

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Roles
ms: Peranan

en: Comment
ms: Komen

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Medium
ms: Sederhana

en: Desc
ms: Menurun

en: node
ms: nod

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Menus
ms: Menu

en: Page not found
ms: Halaman tidak dijumpai

en: My account
ms: Akaun saya

en: Book navigation
ms: Navigasi buku

en: Featured
ms: Terserlah

en: Search content
ms: Carian kandungan

en: About
ms: Perihal

en: Delete node
ms: Padam nod

en: and
ms: dan

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Search block
ms: Blok Carian

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Asc
ms: Menaik
