Web Experience Toolkit (6.1.0) - en to gl translation catalogue (115 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Upload
gl: Subir

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Nodes
gl: Nodos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Introduction
gl: Introdución

en: Members
gl: Membros

en: node
gl: nodo

en: Blog
gl: Blogue

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Group members
gl: Membros do grupo

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Topic
gl: Tema

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Administrator
gl: Administrador

en: My account
gl: A miña conta

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Search content
gl: Buscar contido

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Creator
gl: Creador

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Queue
gl: Cola

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Group nodes
gl: Nodos de grupo

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Search block
gl: Bloque de busca

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Archived
gl: Arquivado

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Allowed media types
gl: Formatos multimedia permitidos

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Full HTML
gl: HTML completo
