Web Experience Toolkit (6.1.0) - en to kk translation catalogue (63 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Path
kk: Жол

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Medium
kk: Орташа

en: Blog
kk: Блогі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: My account
kk: Менін есебім

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: and
kk: және

en: Twitter
kk: Твиттер

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
