Web Experience Toolkit (6.1.1) - en to br translation catalogue (22 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: Administrator
br: Melestrer

en: My account
br: Ma c'hont

en: About
br: Diwar-benn
