Web Experience Toolkit (6.1.1) - en to km translation catalogue (77 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: node
km: ថ្នាំង

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Search block
km: ប្លុក​ស្វែង​រក

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
