Web Experience Toolkit (6.1.1) - en to ne translation catalogue (86 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: node
ne: नोड

en: Blog
ne: ब्लग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Topic
ne: विषय

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Display horizontal
ne: तेर्सो रूपमा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Services and information
ne: सेवा र जानकारी

en: Prioritize content and navigation by presenting the most visited information and services first.
ne: सबैभन्दा धेरै भ्रमण गरिएका जानकारी र सेवाहरू पहिले प्रस्तुत गरेर सामग्री र नेभिगेसनलाई प्राथमिकता दिनुहोस्।

en: Use the contributors pattern to highlight institutions/organizations that have contributed to the content on a webpage.
ne: वेबपेजको सामग्रीमा योगदान पुर्‍याएका संस्था/संस्थाहरूलाई हाइलाइट गर्न योगदानकर्ता ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्।

en: Most requested
ne: धेरै अनुरोध गरिएको

en: Features top tasks.
    
    This component provides shortcuts to the topic’s top tasks. However, if all of the topic's top tasks are already included as direct links under Services and information, do not duplicate them here. In that case, you can choose not to include this component.
ne: शीर्ष कार्यहरू समावेश गर्दछ।
    
    यो कम्पोनेन्टले विषयको शीर्ष कार्यहरूको लागि सर्टकटहरू प्रदान गर्दछ। यद्यपि, यदि विषयको सबै शीर्ष कार्यहरू पहिले नै सेवाहरू र जानकारी अन्तर्गत प्रत्यक्ष लिङ्कहरूको रूपमा समावेश गरिएको छ भने, तिनीहरूलाई यहाँ नक्कल नगर्नुहोस्। त्यस अवस्थामा, तपाईं यो कम्पोनेन्ट समावेश नगर्ने छनौट गर्न सक्नुहुन्छ।

en: On social media
ne: सामाजिक सञ्जालमा

en: Link provider
ne: लिङ्क प्रदायक

en: Featured (360x203)
ne: विशेष (३६०x२०३)

en: Topic image (520x200)
ne: विषयको इमेज (५२०x२००)

en: Topic pages provide access to topics and destination pages that support task completion.
ne: विषय पृष्ठहरूले कार्य पूरा गर्न समर्थन गर्ने विषयहरू र गन्तव्य पृष्ठहरूमा पहुँच प्रदान गर्दछ।
