Web Experience Toolkit (6.2.0) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: required
si: අවශ්‍යයය

en: Administration
si: පාලනය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
