Web Experience Toolkit (6.1.3) - en to jv translation catalogue (77 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Version
jv: Versi

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Add
jv: Tambah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Upload
jv: Unggah

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Nodes
jv: Node

en: Medium
jv: Sedheng

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Topic
jv: Topik

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: My account
jv: Akunku

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: Featured
jv: Fitur

en: Joined
jv: Nggabung

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Search block
jv: Blok panggolèkan

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Asc
jv: Urut Maju
