Web Experience Toolkit (8.x-3.017) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
