Web Experience - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: required
eu: beharrezkoa

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: next
eu: hurrengoa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Close
eu: Itxi

en: previous
eu: aurrekoa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Customization
eu: Pertsonalizazioa

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
