Web Experience - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Find
ug: ئىزدەش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Customization
ug: خاسلاشتۇرۇش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
