Web Experience - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: required
ar: مطلوب

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: مساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Core
ar: النواة

en: Time
ar: الوقت

en: Menu
ar: القائمة

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: next
ar: التالي

en: Navigation
ar: التنقل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Close
ar: إغلاق

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: From:
ar: من:

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Customization
ar: التخصيص

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Language selection
ar: اختيار اللغة

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
