Web Experience - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: required
is: skilyrt

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Core
is: Kjarni

en: Time
is: Tími

en: Menu
is: Valmynd

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Close
is: Loka

en: first
is: fyrsta

en: previous
is: fyrri

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
