Web Experience - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Search
ms: Carian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Core
ms: Teras

en: Time
ms: Masa

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Close
ms: Tutup

en: You are here
ms: Anda di sini

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Status message
ms: Mesej status

en: Customization
ms: Pengubahsuaian

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
