Web Experience - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: required
pl: wymagane

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Core
pl: Rdzeń

en: Time
pl: Czas

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Date Modified
pl: Data modyfikacji

en: next
pl: nast.

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Close
pl: Zamknij

en: Find
pl: Znajdź

en: first
pl: pierwsze

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: on
pl: na

en: From:
pl: Od:

en: previous
pl: poprzedni

en: last
pl: ostatnia

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Sections
pl: Sekcje

en: Brand
pl: Marka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Footnote
pl: Przypis

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Primary
pl: Główny

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Status message
pl: Komunikat

en: Customization
pl: Dostosowanie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Language selection
pl: Wybór języka

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
