Web Experience - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Time
th: เวลา

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: next
th: ถัดไป ›

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Close
th: ปิด

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Customization
th: การปรับแต่ง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: First page
th: หน้าแรก
