Web Experience - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Core
sl: Jedro

en: Time
sl: Čas

en: Menu
sl: Meni

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Close
sl: Zapri

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
