Web Experience - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Core
nl: Kern

en: Time
nl: Tijd

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Date Modified
nl: Datum Aangepast

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Close
nl: Sluiten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: You are here
nl: U bent hier

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Brand
nl: Merk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: User Account
nl: Gebruikersaccount

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: 1 result found
nl: 1 resultaat gevonden

en: @count results found
nl: @count resultaten gevonden
