Web Experience - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Search
hi: खोज

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Help
hi: मदद

en: Core
hi: कोर

en: Time
hi: समय

en: Menu
hi: सूची

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Date Modified
hi: संशोधित तारीख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Close
hi: बंद करे

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
