Web Experience - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: Menu
az: Menyu

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Close
az: Bağlı

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Language selection
az: Dil seçimi

en: Last page
az: Son səhifə

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu
