Web Experience - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Core
ro: Nucleu

en: Time
ro: Ora

en: Menu
ro: Meniu

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Close
ro: Închideți

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Customization
ro: Personalizare

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Language selection
ro: Selectează limba

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
