Web Experience - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Time
hu: Idő

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Close
hu: Bezár

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Brand
hu: Márka

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: About this site
hu: Az oldalról

en: Customization
hu: Testreszabás

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Language selection
hu: Nyelvkiválasztás

en: User Account
hu: Felhasználói fiók

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: CDN Provider
hu: CDN szállító

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai
