Web Experience - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Time
sk: Čas

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Customization
sk: Prispôsobenie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Language selection
sk: Výber jazyka

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu
