Web Experience - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Core
uk: Ядро

en: Time
uk: Час

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: Close
uk: Закрити

en: Find
uk: Пошук

en: Sidebar
uk: Панель

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Brand
uk: Фірма

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Customization
uk: Персоналізація

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Branding
uk: Брендування

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Language selection
uk: Вибір мови

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
