Web Experience - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Time
ka: დრო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
