Web Experience - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Time
fi: Aika

en: Menu
fi: Valikko

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Close
fi: Sulje

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: Sections
fi: Osiot

en: Brand
fi: Brändi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Language selection
fi: Kielen valinta

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
