Web Experience - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Core
et: Tuum

en: Time
et: Aeg

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Close
et: Sulge

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Customization
et: Kohandamine

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Language selection
et: Keele valik

en: Last page
et: Viimane leht

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
