Web Experience - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Core
sv: Kärna

en: Time
sv: Tid

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Date Modified
sv: Datum Ändrad

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Close
sv: Stäng

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: You are here
sv: Du är här

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Sections
sv: Sektioner

en: Brand
sv: Bomärke

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Customization
sv: Anpassning

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Language selection
sv: Språkval

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
