Web Experience - en to pt translation catalogue (44 entries)

en: Home
pt: Início

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Padrão

en: Time
pt: Hora

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Close
pt: Fechar

en: Footnotes
pt: Notas de rodapé.

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Tabs
pt: Abas

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Overrides
pt: Substitui

en: Brand
pt: Marca

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Primary
pt: Primário

en: Pagination
pt: Paginação

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Customization
pt: Customização

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Branding
pt: Marca

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Language selection
pt: Seleção de idioma

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date

en: CDN Provider
pt: Provedor CDN
