Web Experience - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
