Web Experience - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Core
da: Kerne

en: Time
da: Tid

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Anonymous
da: Anonym

en: Close
da: Luk

en: You are here
da: Du er her

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Overrides
da: Erstatninger

en: Sections
da: Sektioner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Primary
da: Primær

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Customization
da: Tilpasning

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Language selection
da: Sprogvalg

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
