Web Experience - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Core
ja: コア

en: Time
ja: 時間

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Close
ja: 閉じる

en: Footnotes
ja: フットノート

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: You are here
ja: 現在地

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Overrides
ja: 上書き

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Customization
ja: カスタマイズ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Language selection
ja: 言語選択

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
