Web Experience - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Core
mr: मूळ

en: Time
mr: वेळ

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Close
mr: बंद

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
