Web Experience - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Time
ca: Hora

en: Menu
ca: Menú

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: next
ca: següent

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Close
ca: Tanca

en: first
ca: primera

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: previous
ca: Anterior

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Sections
ca: Seccions

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Customization
ca: Personalització

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Language selection
ca: Selecció de la llengua

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
