Web Experience - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
