Web Experience - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Time
el: Ώρα

en: Menu
el: Μενού

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: next
el: επόμενο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Language selection
el: Επιλογή γλώσσας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
