Web Experience - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Core
ml: കോര്‍

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
