Web Experience - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Register
af: Registreer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Types
af: Tipes

en: Profile
af: Profiel

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Themes
af: Temas

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
