Web Experience - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Types
ka: ტიპები

en: Files
ka: ფაილები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Profile
ka: პროფილი

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Themes
ka: თემები
