Web Experience - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Register
kk: Тіркеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Types
kk: Типтар

en: Medium
kk: Орташа

en: Profile
kk: Профиль

en: Themes
kk: Темалар

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: twitter
kk: твиттер
