Web Experience - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Register
sv: Registrera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Types
sv: Typer

en: Core
sv: Kärna

en: Theme
sv: Tema

en: Files
sv: Filer

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Date Modified
sv: Datum Ändrad

en: Medium
sv: Mellan

en: email
sv: e-post

en: Profile
sv: Profil

en: Long
sv: Långt

en: Short
sv: Kort

en: Themes
sv: Teman

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Account settings
sv: Kontoinställningar

en: About
sv: Om

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Sign in
sv: Logga in
