Web Experience - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Register
da: Opret konto

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Types
da: Typer

en: Core
da: Kerne

en: Theme
da: Tema

en: Files
da: Filer

en: Not found
da: Ikke fundet

en: email
da: e-mail

en: Profile
da: Profil

en: Long
da: Langt datoformat

en: Short
da: Kort datoformat

en: Themes
da: Temaer

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: About
da: Om

en: Sign out
da: Log ud

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Search is currently disabled
da: Søgning er deaktiveret i øjeblikket
