Web Experience - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Types
sq: Llojet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Medium
sq: Mesatar

en: Profile
sq: Profili

en: Themes
sq: Temat

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: About
sq: Informacione
