Web Experience - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Types
ast: Tribes

en: Core
ast: Motor

en: Files
ast: Ficheros

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Medium
ast: Mediu

en: Profile
ast: Perfil

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu
